• Tanečný odbor

• Andrea Tischler, DiS. art.

•  Pridajte sa k nám a objavte umenie pohybu pod vedením Andrei Tischler, DiS. art. Vaša tanečná cesta začína tu, kde sa technika stretáva s kreativitou a vášňou. Nechajte rytmus svojho srdca zosúladiť s rytmom odborných znalostí Andrei Tischler a spoločne sa roztancujme smerom k svetu umeleckého objavovania!

Tancu sa venujem od 3 rokov. Som absolventkou Zuš Xoana v Prievidzi kde sme  úspešne reprezentovali našu tanečnú školu na tanečných súťažiach a rôznych vystúpeniach.Som Absolvent tanečného Konzervatória SKDK kde som bola súčasťou muzikálových a divadelných predstavení. Počas štúdia som navštevovala rôzne tanečné workshopy a semináre. Práca s deťmi ma napĺňa a preto som učiteľkou tanca, kde chcem deťom odovzdať všetky moje tanečné vedomostí. Žiaci našej školy v odbore tanec získavajú základy hudobno - pohybovej výchovy a tanečnej prípravy, vedomosti v oblasti klasického,džezového,ľudového, kreatívneho a moderného tanca.